Ile może trwać kaszel po rzuceniu palenia?

witam, ile może trwać uciążliwy kaszel po rzuceniu palenia bo juz to trwa prawie 1 m-ce... denerwujące jest to... najgorzej z rana

1 miesiąc nie jest niczym nadzwyczajnym w tej sytuacji, jeśli będzie utrzymywał się powyżej 2 miesięcy sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, byćmoże dodatkowe badania jak rtg kaltki piersiowej czy badanie laryngologiczne będą konieczne