Ile może utrzymywać się krwawienie po pierwszym stosunku?

Ile może utrzymywać się krwawienie po pierwszym stosunku? Odbyłam go dziś w południe, a do wieczora czuję jakby pieczenie i utrzymuje się lekkie krwawienie. Czy to normalne, czy powinnam zgłosić się do specjalisty?
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie!
Lekkie krwawienie i uczucie dyskomfortu po pierwszym stosunku może utrzymywać się nawet do kilku dni. Jest to zupełnie naturalna reakcja organzimu, proszę się nie nie martwić. Pozdrawiam.