Ile można schudnąć przez 4 miesiące?

Witam, moje pytanie jest następujące: ile można schudnąć przez 4 miesiące, jeśli będzie się ćwiczyć codziennie po 30 minut? Dodatkowe inf.: mam 170 cm wzrostu, ważę 59 kg. Z góry dziękuję za odpowiedź:-)
ponad rok temu

Witam,

Twoje BMI wynosi 20,4.
Odpowiada to 50-75 centylowi.
Masz prawidłową masę ciała.
Dieta odchudzająca nie jest wskazana w Twoim przypadku ponieważ:
- masz prawidłową masę ciała
- Twój organizm ciągle się rozwija i potrzebuje energii do tego procesu
- nadal się uczysz, a dieta o organiczonej ilości kalorii mogłaby powodować problemy z koncentracją.
Redukcja masy za pomocą ćwiczeń, zależy także od tego ile kcal dostarczasz organizmowi z pożywieniem, więc ciężko mi odpowiedzieć na Twoje pytanie.
Zależy to także od rodzaju i intensywności wykonywanych ćwiczeń.

POZDRAWIAM