Ile powinnam ważyć przy 165?

Mam 13 lat, 165 cm wzrostu oraz ważę 60 kg. Chciałam się dowiedzieć, czy jest to odpowiednia waga, czy też powinnam schudnąć...
13 LAT ponad rok temu

Witaj!

Twoje BMI wynosi 22, co biorąc pod uwagę Twój wiek oznacza, że masz prawidłową masę ciała. Nie ma potrzeby odchudzania się. Jeśli nie jesteś zadowolona ze swojej sylwetki, najlepiej abyś spróbowała zwiększyć swoją aktywność fizyczną (jazda na rowerze, pływanie, bieganie itp.).

Pozdrawiam.

Witam. Twoja masa ciała znajduje się w normie. Jeśli jednak chciałabyś popracować nad swoimi nawykami żywieniowymi oraz wyglądem, polecam odpowiednio dopasowany plan żywieniowy + zwiększenie aktywności fizycznej. Po wskazówki żywieniowe zapraszam na moją stronę www.diet-coaching.xaa.pl
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska