Ile powinno trwać gojenie stłuszczenia?

Witam serdecznie, dokładnie 24 dni temu niefortunnie się potknęłam o krawężnik i upadłam prosto na dłonie, gdzie najbardziej ucierpiał mały palec. Oczywiście na początku pojawił się krwiak i opuchlizna, ale obrzęk i ból trwa do dzisiaj. Palcem potrafię ruszać lecz jest to ograniczone ze względu na opuchliznę i ból. Palec jest najbardziej opuchnięty w górnej części na kostce. Bardzo często, zazwyczaj na dworze palec mi drętwieje i robi się czerwony tylko w górnej części. Chciałam uzyskać informację czy jest to normalne aby stłuczony palec goił się tak długo, czy najlepiej udać się do specjalisty? Z góry dziękuję za odpowiedź!
KOBIETA, 25 LAT 2 tygodnie temu

Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?

Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.

Witam, w opisanym przypadku wymagana jest stacjonarna wizyta u lekarza ortopedy celem wykonania przez lekarza badania palipacyjnie po którym zdecyduje na diagnostykę obrazową że względu na opisane objawy kliniczne po urazowe.

Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty