Ile prawidłowo powinna ważyć 12-latka?

  Mam 12 lat i ważę 50-52 kg, jestem na diecie. Ile powinnam ważyć? Proszę o odpowiedź.
12 LAT ponad rok temu

Witam,
w Twoim opisie zabrakło informacji o wzroście. Prosiłabym również o doprecyzowanie informacji o aktualnej masie ciała. Dwa kg różnicy w tym wieku to sporo.
Aby określić masę, stań na wadze najlepiej po przebudzeniu (kiedy jeszcze jesteś przed śniadaniem). Dobrze jest również ważyć się po wypróżnieniu.
Po uzupełnieniu informacji, zadaj ponownie pytanie.
Ze względu na Twój młody wiek, nie powinnaś stosować odchudzania bez wiedzy rodziców i nadzoru lekarza/dietetyka.

Pozdrawiam