Ile schudnę?

Mam 14 lat i ważę aż 89. Mam 117 cm w biodrach, 97 cm w tzw "wcięciu" a tam gdzie mam "boczki" mam aż 112 ;( Bardzo mi to przeszkadza tym bardziej że 20 lipca jadę nad morze. Wiem, że w te 16 dni nie zrzuce dużo :( ale chcę chociaż troche widocznie poprawić swój wygląd. Teraz zabrałam się za siebie, tzn. od 4 lipca jem mniejsze ilości posiłków, nie jem po godzinie 18, ograniczam słodycze do tego dość dużo ćwicze: 30minut hula-hopem, 30minut na stepperku. ok. 150 brzuszków dziennie i do tego ćwiczenia na wewnętrzną, zewnętrzną i tylną strone ud oraz na pośladki. przy każdym z tych ćwiczeń mam na sobie pas neoprenowy. używam także (chciaż wiem że to pewnie pic na wode) pasa wibration na brzuch i uda. Moje pytanie brzmi: czy jest szansa że zauważalnie schudne w te 16 dni, i ok ile cm/kg.?
14 LAT ponad rok temu

Trudno jest ocenić ile schudniejsz, ponieważ nie wiemy ile kilokalorii jesz w ciągu dnia.

Utrata 1kg masy ciała to zmniejszenie kaloryczności diety o 7000kcal. Najlepiej jeśli tych 7000kcal uzbiera się w tydzień, bo to zmniejsza ryzyko efektu jo-jo.

Radziłabym odchudzać się "na spokojnie", bo wtedy jest szansa utrzymania efektów.
Szybkie chudnięcie powoduje później wzrost masy ciała i może się okazać, że jak zaczniesz jeść normalnie będziesz ważyć więcej niż teraz. To bardzo zła metoda redukcji masy ciała.

W 16 dni powinnaś schudąć 1,6kg - tak byłoby zdrowo i rozsądnie, a to tak naprawdę niewiele, bo i czasu dałaś sobie zdecydowanie za mało.