Ile trwa leczenie nowotworu okrężnicy?

Witam. Podczas badania zdiagnozowano niezłośliwy nowotwór okrężnicy, odbytnicy, odbytu i kanału odbytu. Około 60% obwodu jelita grubego owrzodzone. Oraz podejrzenie npl osicy. Co to jest, ile trwa leczenie, jak się leczy, ile czasu trwa powrót do zdrowia i jak duże (jesli jest) zagrożenie życia? Proszę o pomoc.

Lek. Paweł Szadkowski

Rozpoznanie z rokowaniem wymaga oceny klinicznej i oceny stopnia zaawansowania nowotworu. Możliwości leczenia również wyjaśni onkolog prowadzący (najprawdopodobniej będzie to operacja z radioterapią). Choroba jest poważna.