Ile zrobić przerwy od aktywności fizycznej po naciągnięciu mięśnia dwugłowego?

Ile trzeba zrobić przerwy po naciągnięciu mięśnia dwugłowego? Czy jest sens robić USG po 2 tygodniach po urazie. Co robić po zagojeniu urazu żeby wrócić do gry?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Aby uraz nie powrócił należy wstrzymać się od aktywności fizycznej angażującej dany mięsień, przez 4 tygodnie.