Implant podskórny a nieregularne cykle

Witam. Ecale 2 miesiace temu wyjelam implant podskorny 2 tygodnie pozniej dostalam miesieczke (22.10.2013) trwala ona 5 dni,nastepnej miesiaczki nie dosatalam,test ciazowy nie stwierdzil ciazy(robilam kilka razy ostatni dzis) Czy to mozliwe ze organizm jeszcze sie nie uregulował? implant mialam 2 lata. bardzo chcemy z mezem miec dziecko dlatego dziwi mnie brak miesiaczki oraz negatywny wynik tesku. pozdrawiam Iza

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe. Takie wahania hormonalne mogą się utrzymywać przez kilka tygodni. Jeżeli jednak sytuacją będzie nadal dla Państwa niekorzystna proszę skonsultować się z ginekologiem.