Impotencja na tle nerwowym

Witam. Mam 24 lata, jestem mężczyzną. Mój problem polega na tym, że jestem impotentem, a dokładnie posiadam impotencję na tzw. tle nerwowym. W wieku dojrzewania miałem zaburzenia nerwowe i na skutek tego mój członek ma śr. 3-5 cm dł. w stanie spoczynku, a w wzwodzie 10, maksymalnie 11 cm długości, obwód w wzwodzie to 10 cm. Pytanie brzmi: czy jest możliwe jakieś leczenie lub przeszczep czy transplantacja organu, czy coś takiego się stosuje? BARDZO PROSZĘ O POMOC. Jestem młodym człowiekiem i trudno mi z tym żyć, i nie wiem co robić? Jeszcze na dodatek mam stulejkę i wszystko się razem kumuluje, i nie mam odwagi iść do lekarza. Z GÓRY DZIĘKUJĘ.

Lek. Marcin Buczek

Szanowny Panie,
Przełamanie wstydu przed wizytą u lekarza, mogłoby być dobrym początkiem psychoterapii w walce z blokadą psychiczną, którą niewątpliwie Pan posiada. Zwłaszcza, że Pana stulejka wymaga interwencji urologa. Proszę pamiętać, że dla kobiet większe znaczenie niż długość penisa ma jego grubość oraz technika kochanka i jego znajomość kobiecych stref erogennych. Skupiając się głównie na swoim penisie zamiast na kobiecie, zaprzepaszcza Pan szansę na udane życie seksualne.

Jedyne obecnie skuteczne metody powiększania rozmiaru penisa to zabiegi rekonstrukcyjne - jednak dokonywane są one tylko w prywatnych klinikach, a ich cena jest bardzo duża w stosunku do płynących z nich korzyści (przyrost ok. 2 cm długości). Polecam Panu w pierwszej kolejności wizytę u seksuologa, a nie u chirurga plastycznego.

Na naszej stronie znajduje się artykuł, podejmujący ten temat portal.abczdrowie.pl/czy-rozmiar-ma-znaczenie.