Infekcja bakteryjna dróg rodnych a problemy z układem moczowym

Jestem w okresie po menopauzie i mam bardzo często problemy z układem moczowym takie pieczenie przy oddawaniu moczu, w cytologi wyszły mi jakieś stany bakteryjne, ginekolog zapisała mi metronidazol, który jakby mi pomógł na jakiś czas ale to wróciło, czy to ma jakiś związek z tym stanem bakteryjnym który mi wyszedł w cytologi może to nie do końca wyleczone. Co powinnam dalej robić?

Pozdrowienia

dr n.med . Artur Grodzki