Infekcja górnych dróg oddechowych z wysoką gorączką

32 lata, mężczyzna,Wynik bad. RTG bez objawów ze strony ukł. odd.- tydzień przed badaniem wystąpiła infekcja górnych dróg oddechowych z wysoką gorączką -Z opisu niepokoi mnie tylko "nieco poszerzona wnęka płuca prawego" - mam wizytę u pulmunologa - chciałem spytać, czy to może być coś niegroźnego.Miąższ płuc. z praw. rysunkiem naczyniowym, jednakowo przejrzysty obustronnie na obwodzie. Wzmożony rysunek okołoskrzelowy. Szczelina pozioma prawidłowo usytuowana. Kopuły przepony prawidłowo ustawione.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą być wynikiem przebytej infekcji. Niemniej jedna kwarto udać się na wizytę do specjalisty pulmonologa.