Infiltratio carcinomatosa, carcinoma nom-microcellulare w badaniu

Bardzo proszę o interpretacje. Badnie histopatlogiczne Rodzaj materiału, popłuczyny oskrzelowe ,wycinek z oskrzela (carina pomiędzy języczkiem a oskrzelami do płata górnego ) Wynik badnia 1; Cellulae suspectae probabiliter carcinomatosae nom nullae. 2; Fragmenty błony śluzowej oskrzela z obrazem ; Infiltratio carcinomatosa / Carcinoma nom-microcellulare. co to oznacz?

To oznacza obecność raka - konieczne leczenie onkologiczne! Szczegółowo nie odpowiem ,bo nie znam wyników innych badań!!! zż