Inna kolejność zażycia tabletek antykoncepcyjnych Sidretella 20

Od pewnego czasu biorę tabletki antykoncepcyjne Sidretella 20 na listku z tabletkami są dni tygodnia problem w tym że zamiast wziąć tabletke z poniedziałku wziełam z niedzieli czy stanowi to problem i już nie jestem zabezpieczona przed ciążą.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie jest to żaden problem. Należy pamiętać aby stosować je regularnie 1 na dzień.