Inne objawy alkoholizmu

Witam moj maz pije codziennie piwo czasem jest to wieczorem jedno piwo czasem dwa mamy dwojke dzieci maz pracuje sam, maz twierdzi ze nie pije piwa bo ma stresy tylko poprostu lubi pic piwo czy mam sie tym martwic ?? Rodzina mojego meza to alkoholicy moja matka tez jest alkoholiczka boje sie zeby u Nas w rodzinie tego nie bylo. Moze ja przesadzam?? bo bardzo alkoholu nie lubie bardzo prosze o odp

Witam serdecznie
Myślę, że bardzo dobrze , że zachowuje Pani czujność w sprawach alkoholu. Warto porozmawiać z mężem, żeby czasem zrobił sobie wolne od piwa w niektóre dni , bardzo delikatnie można mu powiedzieć , że z uwagi na jego zdrowie, żeby spróbował trochę ograniczyć spożycie piwa.
Pozdrawiam bardzo ciepło
Anna Ręklewska psychoterapeuta

Witam, czy jest się czym martwić , na teraz raczej nie ,ale trzeba obserwować zachowanie męża, czy nie narasta ilość wypijanego alkoholu.Proszę tez porozmawiać z mem o swoich obawach,pozdrawiam