Inne objawy nerwicy u osoby

Witam.Czy nerwica może dawać co 10 minut każdego dnia inne objawy?Nie wierze do końca w to że stres-nerwica mogą dawać aż takie ojawy(zaburzenia świadomośći,napadowo nierówność źrenic,chwilowe uczucia otępienia,obcości siebie,uczucie upadania,osłabienie siły mięśniowej nóg-napadowo)mam wrażenie drętwienia jkay mózgu.Trwa to chwile i przestaje.Serce,morfol,tarczyca,jonogram,tomograf OK.W rezonansie zmiana demielinizacyjna w kolanie ciała modzelowatego,podwyżoszne białko IgG i IgA

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza