Intensywne bóle brzucha i nieregularne miesiączki u 19-latki

Witam. Jestem 19 letnia kobieta ktora od 13 roku zycia tzn od pierwszej miesiaczki boryka sie z nieregularna miesiaczka intensywnym bolem brzucha i dolnej czesci plecow a glownie prawej strony, obfitym krwawieniem podczas miesiaczki i krwawieniem miedzy miesiaczkami. Dostawalam roznego typu tabletki hormonalne ktore albo nie pomagaly albo pomagaly na kilka miesiecy a nastepnie krwawilam.Przedwczoraj lekarz kazal jechac do szpitala a wczoraj wrocilam do domu z nie wyjasnionym bolemProsze o pomoc.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji należałoby zgłosić się ponownie do ginekologa aby wykonać badanie kontrolne. Prawdopodobnie obecny stan ma związek z wahaniami hormonalnymi.