Interakcje międzylekowe w problemach urologicznych

Dzień dobry, bylem u lekarza urologa dostalem nastepujace leki: - Cipronex 0.5g 3opakowania 10 tabl. 2x dziennie - doxycyclinum tzf 0.1 1 opakowanie 10 tabletek 2x dziennie - dicloratio uno 0.15 1 op. 1 raz dziennie - pantagen I mam takie pytanie czy te lekarstwa w tej konfiguracji nie sa za ciezkie dla organizmu?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli były co do nich odpowiednie przesłanki to oczywiście nie. Infekcja dróg moczowych wymaga leczenia.