Interpretacja badania EEG 40-latki

Witam serdecznie chciałabym poprosić o interpretacje badania EEG Dyskretne zmiany w odprowadzeniach skroniowych gdzie z przewagą po stronie lewej rejestrują się podczas HV grupy nieregularnych fal theta 6-7c/s różnej amplitudzie. Dziękuje bardzo i czekam na szybką odpowiedz

Badania EEG nie można interpretować w oderwaniu od stanu klinicznego pacjenta. Wskazania do wykonania tego badania są bardzo ograniczone: podejrzenie padaczki, szczególna postać choroby organicznej mózgu (bardzo rzadka) oraz zaburzenia świadomości. Co więcej ok. 30% zdrowych osób ma niewielkie, bez znaczenia klinicznego zmiany w zapisie. Tak wygląda najprawdopodobniej Pani sytuacja o ile jest to Pani wynik.