Interpretacja badania GDX pro

Dzień dobry. Dziś wróciłam z wynikami badania GDx. Umówioną wizytę do lekarza mam za parę tygodni, a juz dziś niepokoje się o ich interpretację. TSNIT Average wyszło 48,2 51,6. Superior Average 56,6 62,9. Inferior Average 61,4 69,9. TSNIT Std. Dev. 24,5 30,5. Inter-Eye Symmetry 0.98. NFI 21 10. Bardzo proszę o przybliżenie mi co te wyniki oznaczają. Czy mam jaskrę?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Magdalena Kowalska

Witam!

Przedstawiony przez Panią wynik badania mieści się w granicach normy. Oczywiście, mimo wszystko i tak powinna się Pani zgłosić do lekarza zlecającego badanie, by chociażby ustalił termin kontrolnego badania.

Polecam artykuł z portalu ABCZdrowie: jaskra.
Serdecznie pozdrawiam!