Interpretacja badania krwi 11-latki

Proszę o interpretację wyników dziewczynki 11 letniej ASO 400, WBC 4,9, RBC 4,85, HGB 13,8, HCT 41,5, PLT 297, MCV 85, MCH 28,5, MCHC 33,3 WCZEŚNIEJSZE ASO OKOŁO ROK TEMU 890 ..JAKIE WYNIKI JESZCZE WYKONAĆ??

Milena Lubowicz

ASO spadło o połowę, to bardzo dobrze. Czy dziecko było leczone antybiotykiem ze względu na taki wynik? Proponuję też wizytę u stomatologa żeby wyleczyć ewentualne chore zęby, gdyż one też mogą być źródłem infekcji. Ewentualnie można rozważyć konsultację reumatologiczną.
Pozdrawiam