Interpretacja badania mammograficznego piersi
Bardzo proszę o interpretację badania mammograficznego. Piersi o budowie gruczołowo -tłuszczowej. Uwagi: asymetryczne zagęszczenie w KKG PL ze zwapnieniem.

KOBIETA, 66 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza oraz wykonać biopsję tej zmiany.