Interpretacja badania moczu i krwi u kobiety w 5 miesiącu ciąży

Witam jestem w 5 msc ciaży i robilam sobie bafanie moczu i mirfologie. Bardzo proszę o interpretację gdyż wizytę ma dopiero za tydzień. Mocz: barwa c.żółta,przejrzystość zupełna,ph 6,ciężar 1.030,urobilinogen w normie,białko glukoza ciała letonowe bilirubina azotyny leukocyty i krew wynik ujemny,nabłonki płaskie nieliczne w pw,krwinki białe 0-2 w pw,krwinki czerwon wyługowane poj w prep,flora bakt pojedyncze w pw. Z gory dziękuje za pomoc. Pozdrawiam Kasia
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Badanie nie budzi niepokoju. Proszę pamiętać aby dużo przyjmować płynów aby organizm był odpowiednio nawodniony.