Interpretacja badania ogólnego moczu u 13-latki

badanie ogolne moczu u 13 latki co to znaczy: przejrzystość lekko mętna, glukoza ujemna, bilirubina ujemny, ciała ketonowe ujemny, ciężar właściwy 1.015, erytrocyty ujemny, ph 7, białko ujemny, urobilinogen w normie, azotyny ujemny, leukocyty ujemny. I jeszcze badania były zweryfikowane badaniem mikroskopowym osadu moczu i wyszło tak: nabłonki pł. pojedyńcze W.P.W. ; leukocyty 0-2 W.P.W. ; eryt. świeże 0-2 W.P.W. ;fosf. bezpost. bardzo liczne W.P.W. ; bakterie bardzo liczne W.P.W. SZYBKA ODPOWI

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, wynik badania wskazuje na obecność infekcji dróg moczowych. Konieczna jest wizyta u lekarza, który zleci odpowiednie leczenie. Pozdrawiam.