Interpretacja badania RTG kręgosłupa u 33-latki
Witam. Proszę interpretacje wyników badania rtg. MIERNE skrzywienie lewoboczne kręgosłupa pogłębienie lordozy lędzwiowej z przesunięciem lini obciążenia kręgosłupa lędzwiowego ku przodowi od kości krzyżowej. Nierówny zarys płytek granicznych trzonów z miseczkowatymi wpukleniami w ich obrębie. Przestrzenie międzytrzonowe wolne. Podejrzenie spina bifida S1. Czego się mogę spodziewać? Z góry dziękuję za odpowiedz>

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Wskazana jest konsultacja z rehabilitantem gdyż opisywane zmiany wymagają ćwiczń korekcyjnych.