Interpretacja badania wycinka nabłonka wielowarstwowego płaskiego

kilka fragmentów tkanki o wym.0,1-o,3.strzepki nabłonka wielowarstwowego plaskigo bez zmian.co to oznacza?
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie można odpowiedzieć na tak zadane pytanie ze względu na brak wiedzy skąd pobrany był materiał. Prawdopodobnie nie jest to żadna patologia jednak nie można rokować bez pełnych danych.

oczywiście znajac jedynie fragment opisu trudno wyrokować ale nabłonek wielolwarstwowy płaski jest jednym z napowszechniej spotykanym w organiźmie PRAWIDŁOWYCH nabłonków...