Interpretacja EKG Holtera 49-latka

Proszę o interpretaje EKG Holtera.95620Qrsów ,średni rytm zatokowy HR 68 ,Max rytm 110 ,Min rytm 45 ,22 pojedyńcze nadkomorowe pobudzenia przedwczesne ,4 bradykardii ,4 pojedyńcze przedwczesne pobudzenia komorowe .Podsumowanie.Rytm zatokowy o śre czę 68/min ,w dzień 55-105/min ,w nocy 50-85/min . Zarejestrowano 22poj.ExSV ,4epizody bradykardi o częstości 45/min w godzinach nocnych , 4ExV.WIII kanale-ujemne załamki T z głębokimi ujemnymi załamkami T.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Obraz badania wymaga konsultacja kardiologicznej.