Interpretacja opisu badań TK klatki piersiowej

Proszę o interpretację opisu badań TK klatki piersiowej. Czy wystepuje tu coś niepokojącego? "W wyk. badaniu nie uwidoczniono znamiennie powiększonych węzłów chłonnych wnęk płucnych oraz sródpiersia.W górnym zakr.badania, na poz.trzonu Th1, w sąsiedztwie tchawicy po str.prawej i nieco ku tyłowi widoczna jest cienkoscienna przestrzeń wypełniona gazem, wielkości ok.1,3x0,8x0,9cm.W obrębie jej ściany wydaje się różnicować wąski kanał łączący ja ze światłem tchawicy-obraz TKprzemawiaza jej uchyłkiem.Pojedyncza śledziona dodatkowa-dolna granica bad,-sr.ok0,9cm,w sąsiedztwiegórnego bieguna śledziony widoczne jest kolejne miękkotkankowe, ostrokonturowane ogniskośr.ok.0,8cmo mniejszej gęstości niz miąższ sledziony-do róznicowania pom.węzłem chłonnym a kolejną śledzioną dodatkową.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W zasadzie nie ma powodów do obaw. Jedyne co można zrobić to zgłosić się do laryngologa aby skonsultować się w sprawie tej przestrzeni gazowej w okolicach tchawicy.