Interpretacja RTG klatki piersiowej u 30-latki
Witam, prosze o interpretacje zdjęcia rtg klatki piersiowej pa "pogrubienie peribronchium - najpewniej zmiany utrwalnone. Poza tym widoczne pola płucne bez zmian ogniskowych.serce i krążenie płucne w nirmie.

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Nie ma powodów do obaw. Prawdopodobnie są to zmiany pozapalne.