Interpretacja RTG płuc 43-latki
bardzo proszę o interpretację mojego RTG płuc: płuca bez zmian naciekowych o wzmożonym rysunku naczyniowym, wnęki wydatne-naczyniowe. serce niepowiększone . łuk aorty nieco silniej wysycony

KOBIETA, 43 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. Zmiany opisywane w badaniu mogą wskazywać na pozostałości pozapalne. Naczyniowe, wydatne wnęki płuca świadczą o chorobach układu sercowo- naczyniowego.