Interpretacja testu ciążowego wykonaneo dwa dni po implantacji

Witam serdecznie. Jest mój 21 dzień cyklu, zrobiłam test ciążowy gdyż 2 dni wcześniej miałam domniemaną implantację. Test który dopiero się rozpoczał pokazał w okienku T kreseczkę dosyć widoczną jednak dochodząc do okienka C tamta zniknęła. Co to oznacza?? Dziękuję za odpowiedź ;-) Pozdrawiam
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Aby test ciążowy dał pozytywny wynik obie kreski powinny być widoczne. Proponuję powtórzyć test.