Interpretacja wyników badań hormonów tarczycy TSH

Proszę o pomoc w interpretacji wyników badań hormonów tarczycy THYROID-STIMULATING HORMONE : * 45.650 mU/L FREE T3 (FT3) : 3.810 pmol/L FREE T4 (FT4) : * 9.470 pmol/L Dziękuję i pozdrawiam:)

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli nie ma pomyłki w poziomie TSH jest ono znacznie powyżej normy.Pozostałe hormony są w normie. Konieczna jest konsultacja z endokrynologiem.