Rozsiane hiperintensywne w obrazach trza i fair ogniska mogące odp. zmianom demielinizacyjnym
Proszę o interpretację wyników badań: przeciwciała borelioza ich 86.1 BBU/ml natomiast Igm 14.9. Eliza test. Rezonans w obu polkolach mózgu w istocie białej i na granicy kory okolokomorowo i nadkomorowo rozsiane hiperintensywne w obrazach trza i fair ogniska mogące odp. Zmianom demielinizacyjnym. Po kontraście nie uległy wzmocnieniu. Sekwencja Dwi nie uwidocznila wczesnych zmian niedokrwiennych ani innych ognisk ograniczonej dyfuzji. ODCINEK Rdzenia podany badaniu bez cech patologii.

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian demielinizacyjnych. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.