Interpretacja wyników badania krwi półtorarocznej dziewczynki

Witam, proszę o interpretacje wyników 1,5 rocznej dziewczynki. Barania wykonane kontrolnie, jednak martwią mnie limfocyty oraz granulocyty i nie wiem co moze mieć wpływ na ich poziom. WBC - 9,78 Rbc-5,08 Hemoglo-13,3 Hematokry-38,1% MCV- 75 MCHC-34,9 Płytki krwi-294 RDW-CV 13,1 MPV-9,8 Opad krwinek po 1 h-3mm Rozmaz mikroskopowy krwi Granulocyty segmento. 27% Granulocyty kwsochlonne 4% Monocyty 5% Limfocyty 64 % Mała jest raczej zdrowa dziewczynka, wazy 11,5 kg i mierzy 75 cm. Z góry dziękuje

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Przedstawione wyniki mogą sugerować iż mamy do czynienia z infekcją.