Interpretacja wyników badania krzywej cukrowej i insuliny

Bardzo proszę o interpretację wyników krzywej cukrzycowej TEST NA GLUKOZĘ - jed.mg/dl NA CZCZO 83,30 PO 1 GODZ 104,60 PO 2 GODZ 54,20 TEST NA INSULINĘ -jed.qIU/ml NA CZCZO 13,5 PO 1 GODZ 140,90 PO 2 GODZ 11

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Wynik glikemii jest prawidłowy. Wynik insuliny może być nieco za wysoki - wskazane jest odniesienie wyniku do stanu zdrowia i zgłaszanych objawów.