Interpretacja wyników badania w kierunku toksoplazmozy w 6. tygodniu ciąży

Witam serdecznie prosze o interpretacje wynikow, 6 tydzien ciazy P-ciala p/toxoplasma gondii IgM !dodatni 0,66 (<0,55 probka nie wykazuje obecnosci przeciwcial Toxo IgM,0,55<= i<0,65 w.niejednoznaczny,>=0,65 probka wykazuje obecnosc przeciwcial Toxo IgM).[X41] P-ciala p/toxoplasma gondii IgG 498,6 IU/ml (ujemny;<1,watpliwy;>=-<3,dodatni >=3. Z góry dziękuję.

Prosze PILNIE wykonac dodatkowe badanie o nazwie awidnosc przeciwcial IgG dla Toxoplazmozy i z kompletem wynikow zglosic sie do lekarza specjalisty chorob zakaznych, a jezeli jest on niedostepny to szybciej do ginekologa aby zadecydowac czy konieczne jest leczenie - antybiotyk od wczesnej ciazy.