Interpretacja wyników glukozy i insuliny, a starania o dziecko

Dzień dobry, staramy się z mężem o dziecko, jednak mamy problem z zajściem w ciążę. Ostatnio zbadałam glukozę i insulinę. Oto wyniki: glukoza na czczo 5,29 mmol/l glukoza po 1 godz 4,53 mmol/l glukoza po 2 godz 4,54 mmol/l Insulina na czczo 9,94 1 pkt 20,10 2 pkt 27,40 Jak mam rozumieć te wyniki? niepokoi mnie glukoza po 1 godzinie. Panie w labolatorium dały płyn do wypicia z cytryną, który mi smakował ( a straszono mnie, że będzie bardzo nie smaczny)..

Szanowna Pani,
podczas starania się o dziecko bardzo istotne jest kontrolowanie glikemii. Pani wyniki są prawidłowe. Celem dalszej diagnostyki zaburzeń płodności zalecam wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam,
Paweł Żmuda-Trzebiatowski