Interpretacja wyników krwi wcześniaka
Oto wyniki krwi mojego synka urodzonego w 28 tc 15 lipca: HGB 9,2; RBC 3,46; WBC 6,9; HCT 2702; PLT 473,0; LIMFOCYTY 70,1%; NEUTROFILE 12,2%; MONO 10,7%; EOZYNOFILE 6,0%; BASOFILE 1,0%; białko C 3,7 mg/I; żelazo 61ug/dl. Jesteśmy pod opieką neonatologa, ale wizytę mam dopiero za parę dni, a się troszkę niepokoję. Z góry dziękuję.
ponad rok temu

Lek. Izabela Brym
52 poziom zaufania
Witam.
Poza CRP, którego nie jestem w stanie ocenić (normy różnią się w zależności od laboratorium), wyniki Pani dziecka mieszczą się w granicach normy.