Interpretacja wyniku badania beta - HCG total

Witam.

Zrobiłam badanie beta - HCG total, w którym wyszło 2503.80 mlU/ml.

Proszę o interpretację

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Łukasz Kowalski

Witam!

Powyższy wynik świadczy o tym, że w organizmie znajduje się tkanka produkująca ten hormon. W zdecydowanej większości świadczy o ciąży.
W tej sytuacji należy bezzwłocznie zgłosić się do ginekologa w celu zbadania i weryfikacji ultrasonograficznej rozpoznania ciąży.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.