Interpretacja wyniku badania krwi a krwawienie miesiączkowe

Witam. Kiedy zaczął mi się spóźniać okres zrobiłam test krwi hcg, wyszło 101. Test byl robiony tydzien temu w środe. W tym tyg jednak w poniedzialek dostalam miesiaczke. na poczatku bylo lekkie plamienie pozniej jednak bardziej obfite. We krwi zauważyłam "cos" dziwnego. Przestraszylam sie. Dzis zrobilam ponownie test i wyszlo 13,1. Czy poroniłam ?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Zaprezentowane przez Panią wyniki badań rzeczywiście mogą wskazywać na dokonane poronienie. Myślę iż warto udać się do ginekologa by ocenić stan obecny.