Interpretacja wyniku badania krwi przy niedoczynności tarczycy

Proszę o interpretację wyników.Mam 50 lat,niedoczynność tarczycy- euthyrox N25. Obecnie mam rehabilitację na bóle kręgosłupa i drętwienie lewej nogi-rwa kulszowa lewostronna.Krwinki białe,leukocyty we krwi10,050 K/ul.-granulocyty obojętnochłonne 68%. limfocyty 17,1%-krwinki czerwone erytrocyty we krwi4,28 M/ul. hemoglobina13,1g/dl. hematokryt38,6%. Pozostałe wyniki w normie, w tym badanie moczu prawidłowe.Moja waga 80kg,przy wzroście180 cm.
50 LAT ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wyniki nie budzą większego niepokoju. Myślę iż zmienione poziomy parametrów układu białokrwinkowego mogą wynikać ze toczącego się stanu zapalnego. Dla pewności jednak warto wykonać rozmaz ręczny krwi.