Interpretacja wyniku badania krwi przy ostrej hematozie u 70-latki

U mamy 70 lat zdjagnozowano ostrą hematozę,podano jej Aleksan,nastepny termin do kliniki ma na grudzień.co tydz. kontrol morf. lekarz rodzinny zalecił uzupełnienie krwi,a w szpitalu powiedzieli że nie trzeba.takie są zmiany po tyg. Leukocyty z 1,3 na 1,5 hemogl 8.5 - 8,9 hamatokryl 27,3 - 29,9 MCV 85,6 - 87 PLT 70 - 283 MONO 2.8 - 1.7 LYMPH 76,1 - 75 NEUT 16,1 - 12,6 LUC 4 - 8.4 HDW 4 - 4.4 nie wiem co myslec i jak w domowy sposób poprawić jakość krwi

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Myślę jednak iż Pani Mama potrzebuje leczenia szpitalnego. Leczenie domowe może nie przynieść rezultatów.