Interpretacja wyniku badania USG stopy

Witam mam na imię Katarzyna . Pół roku temu skręciłam lewą stopę w stawie skokowym w badaniu rtg wykazało wtedy obrzęk grzbietu stopy po stronie strzałkowej a. A dzisiaj byłam zrobić badanie usg tej stopy żeby sprawdzić czy się wszystko zagojiło ponieważ choruję na niedoczynności tarczycy i w badaniu usg wyszło : znaczne pogrubienie pochewki ścięgna mięśnia strzałkowego długiego i w stawie skokowym górnym po stronie bocznej , widoczna zwiększona ilość płynu co to może oznaczać

Szanowna Pani,
wskazane przez Panią objawy mogą sugerować toczący się przewlekły proces zapalny w tychże strukturach. Najlepiej by było, aby udała się Pani do ortopedy celem dokładniejszej analizy Pani przypadku.