Interpretacja wyniku beta-HCG a ryzyko ciąży

18 sierpnia kochałam się bez zabezpieczenia.22.08 dostałam miesiączkę.20.09 dostałam drugą.03.09 zrobiłam badanie total beta HCG (czyli 16 dni po stosunku) z wynikiem 0,100 .Czy na 100% nie jestem w ciąży?? bardzo mnie to trapi... czy powinnam powtórzyć badanie?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wystąpienie dwóch z rzędu menstruacji oraz negatywny wynik testy wyklucza ciążę. Oczywiście nie mogę Pani zagwarantować tego lecz szansa na ciążę jest znikoma.