Interpretacja wyniku echa serca 30-latka

Witam. Proszę o interpretacje badania echo serca. Wymiary jam serca w normie. LK 5.1cm PK 3.1 LP 4.5X4.6 cm powierzchnia 18.5 cm2. Grubość ścian LK 0.7-0.8cm. Średnica aorty wstępującej 2.9cm oraz pniappłucnego 2.0cm. Zastawki bez zmian organicznych zastawka mitralna z prawidłową ruchomością płatków i małą falą zwrotną. Czynność pozostałych prawidłowa. Aovmax 1.2m/s. Zachowana ciągłość przegrody m-p i m-k. Lewa komora hiperdynamiczna bez odcinkowych zab.kurczliwości i bez zab.fazy rozk. EF 70%

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W celu analizy przedstawionego badanie proszę zgłosić się do lekarza, który je zlecił ze względu na fakt iż należy je interpretować w oparciu o wywiad chorobowy.