Interpretacja wyniku EEG 34-latki

Witam, jestem kobitą, 34 lata. Proszę o interpretację mojego wyniku EEG: "Badanie wykonano w czuwaniu. Czynność podstawowa w odprowadzeniach ciemieniowo-potylicznych składa się z rytmu 8-9 Hz o amplitudzie do 25 uV. R.z. obecna. Na tym tle obustronnie bez lateralizacji rejestruje się pojedyncze i grupy fal 5,5-7,0 Hz o amplitudzie do 60 uV. Hw i Fs nie aktywują EEG." Dodam, że badanie tomograficzne ujawniło malacje w prawej skroni. Badanie wykonane z powodu bóli głowy z zaburzeniami widzenia.

Badanie EEG nie wykazało lateralizacje zmian więc istotniejsze jest jakiego rozmiaru jest ognisko malacji, jakie inne choroby występują u Pani ewentualnie kontrolne badanie diagnostyczne, pozdrawiam