Interpretacja wyniku histopatologicznego guza okolicy zagięcia wątrobowego okrężnicy

Proszę o interpretację wyniku histopatologicznego? Mam 62 lata.Od 26.11-09.12.2013 przebywałem w szpitalu gdzie rozpoznano u mnie w/g wypisu guz okolicy zagięcia wątrobowego okrężnicy.Niedrożność mechaniczna jelit. Zastosowano leczenie operacyjne: prawostronna hemikolektomia z zespoleniem krętniczo-poprzecznym koniec do końca,drenaż jamy otrzewnej. Rozpoznanie histopatologiczne: I - Adenocarcinoma tubulare invasium coli (G2) pT3,pN0,Dukes B, Astler-Coller B2,R 0.Lymphonodulitis reactivia No XII

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Rozpoznanie to gruczolakorak cewkowy inwazyjny okrężnicy w stopniu zaawansowania G2 czyli średniozaawansowanym. (skala 3 stopniowa).