Interpretacja wyniku histopatologicznego piersi

Witam, proszę o interpretację mojego wyniku hist-pat piersi prawej: ductal carcinoma in situ (DCIS) typus aporcine NG2 (na powierzchni 16x9mm).Odległość DCIS od granicy tylnej 4 mm. IHC: p63 ( ), SMA( ), CK4/5(-), ER(-), PgR(-). Jakie powinno być leczenie w takim przypadku. Pozdrawiam

Nie jestem chemio-terapeutą ale mam wrażenia ,że chyba dalsze leczenie jest zbędne.
Wskazana konsultacja z chemio- terapeuta.

Dzień dobry,
Zapraszam na konsultację, gdyż interpretacja wyniku jest niezwykle ważną czynnością lekarską i powinna być przedstawiona pacjentowi na osobistej konsultacji, kiedy jest możliwość spokojnej rozmowy i wyjaśnień.Nie praktykuję informowania pacjenta na odległość
kontakt@drjaworowski.pl
Dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgi plastycznej
specjalista chirurgii ogólnej
onkologicznej