Interpretacja wyniku holtera u 27-latki

proszę o interpretację wyniku holtera: zarejestrowano: -85312 Qrs'ów -średni rytm HR 70 -max rytm HR 130 -min rytm HR 40 Ponadto wykryto: -75 pojedyńczych nadkomorowych pobudzeń przedwczesnych -0 nadkomorowych częstoskurczy napadowych -4 tachykardii -146 bradykardii -4 rytmów niemiarowych -0 przerw -0 bloków Wenckebach'a 3 pobudzeń komorowych: -3 pojedyńcze przedwczesne pobudzenia komorowe Wyniki morfologii i i biochemi w tym TSH w normie

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Wynik Holtera EKG nie wzbudza zastrzeżeń. Sugeruję konsultację u lekarza prowadzącego, który odniesie wynik do Pani stanu zdrowia.